Ka than' i moçmi: 

“ Hani, vidhni, hiç mos mbeten, mbretër sa të hani veten...”
                                                                                        -Petro Marko

Del akullorja me vodka…të bën tapë!

Nga Media 0

Ju pëlen akullorja dhe vodka? Tanimë mund t’i shijoni të dyja bashkë dhe të jeni të sigurt se përzierja anon nga alkoli.

Një pije apo akullore? Ç’rëndësi ka kjo. Tashmë ata që janë kuriozë të provojnë një “krijim” të tillë, duhet të kenë parasysh se kjo akullore nuk është aq e “pafajshme”…mund të të bëjë tapë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej