Ka than' i moçmi: 

"Shqipëria është një vend i bekuar me njëmijë bukurira, shkelur nga turma e cila ushqen njëfarë urrejtje ndaj bukurisë".

                                                                                       -Faik Konica

Del akullorja me vodka…të bën tapë!

Nga Media 0

Ju pëlen akullorja dhe vodka? Tanimë mund t’i shijoni të dyja bashkë dhe të jeni të sigurt se përzierja anon nga alkoli.

Një pije apo akullore? Ç’rëndësi ka kjo. Tashmë ata që janë kuriozë të provojnë një “krijim” të tillë, duhet të kenë parasysh se kjo akullore nuk është aq e “pafajshme”…mund të të bëjë tapë.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej