Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dekretimi i Lleshit, Meta: Kemi kohë deri në darkë

Nga Media 0

Presidenti Ilir Meta është pyetur sërish nga gazetarët në lidhje me dekretimin e Sandër Lleshit si Ministër të Brendshëm, duke qenë se sonte skadon afati.

 “Kemi kohë deri në darkë, kur të komunikoj me gazetarin Arjan Çani. Tani po shkoj në zyrë’, është shprehur presidenti Ilir Meta për gazetarët.

Herën e parë, presidenti Meta e hodhi poshtë propozimin e Edi Ramës për ministrin e Brendshëm, por kryeministri vendosi që të dërgojë sërish të njëjtin emër, pasi e emëroi dhe zv/ministër.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej