Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Dëbora mbulon lulet e pranverës në Vermosh

Nga Media 0

Pak ditë më parë, këto pemë ishin zbardhur nga lulet por siç e shihni, janë mbuluar nga dëbora. Disa fotografi nga Shkelzen Nacaj, sjellin pamje të Vermoshit sot më 19 Prill 2017, kur supozohej të kishte mbërritur pranvera. Siç duket nga fotografitë, dëbora ka zbardhur rrugët e malet dhe shënjat e pranverës janë fshehur në dëborën e pazakontë të këtij Prilli.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej