Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Dashuria nuk lypet…

Nga 27.al 0

Janë vetëm dy fëmijë që fati i ka përplasur në rrugë të madhe. Nuk dihet nëse janë vëlla e motër apo asgjë, megjithatë kanë një pasuri që nuk kanë nevojë ta lypin; quhet Dashuri thesari i tyre.

unnamed-2

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej