Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Dashuria është kudo mes nesh (foto)

Nga Ejona 0

 

Jo vetëm qëniet njerëzore dinë të falin dashuri. Pavarësisht çfarë asaj që ne zakonisht mendojmë, shumë kafshë e njohin këtë ndjenjë njësoj si ne. Nga shpendët tek gjahtarët, kjo forcë e pashpjegueshme mbulon me gëzim botën çdo ditë.

Bright Side ka shpërndarë 15 foto në të cilat janë fotografuar kafshë të ndryshme të përqafuara apo puthura me njëra tjetrën.

b1     b2

 

b3        b4

 

b5       b6

 

b8       b10

 

b11      b12

 

b13      b14

b15          b16

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej