Ka than' i moçmi: 

“Nuk ka këshillë më të keqe nga ajo që e shtyn njeriun të mohojë kombin e vet”
                                             -Naum Veqilharxhi

Dashuria është kudo mes nesh (foto)

Nga Ejona 0

 

Jo vetëm qëniet njerëzore dinë të falin dashuri. Pavarësisht çfarë asaj që ne zakonisht mendojmë, shumë kafshë e njohin këtë ndjenjë njësoj si ne. Nga shpendët tek gjahtarët, kjo forcë e pashpjegueshme mbulon me gëzim botën çdo ditë.

Bright Side ka shpërndarë 15 foto në të cilat janë fotografuar kafshë të ndryshme të përqafuara apo puthura me njëra tjetrën.

b1     b2

 

b3        b4

 

b5       b6

 

b8       b10

 

b11      b12

 

b13      b14

b15          b16

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej