Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Dasëm në taracën e bashkisë Tiranë

Nga Media 0

Endri dhe Jona janë dy të rinjtë që u lidhën në martesë këtë fundjavë me bekimin e kryebashkiakut të Tiranës, Erjon Veliaj.

Në taracën e Bashkisë së Tiranës, e kthyer në lulishte, është organizuar ceremonia e celebrimit të dy të rinjve nga Tirana. Bashkë me fotografinë Veliaj përcjell edhe mesazhin:

Sa bukur, kur dy të rinj vendosin ta krijojnë familjen e tyre në Tiranë! Urime Endri dhe Jona, të trashëgoheni!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej