Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dako: Kam qenë student i 5-ave, por u bëra biznesmen i suksesshëm (film)

Nga Media 1

Kjo qeveri çdo e herë e më shumë na e bën të qartë se po të mbarosh shkollën me pesa ke më shumë mundësi për t’u bërë i suksesshëm në jetë.

Kreu i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako gjatë një takimi me  studentë të Universitetit “Aleksandër Moisiu” një ditë më parë, u shpreh se ka qenë student i 5-ave.

“Nuk kam qenë me 10-ta, kam qenë student me 5. Kur jam bërë kryetar bashkie, kam qenë biznesmen i suksesshëm”, tha ai.

Loading...

Komente (1)

  1. Ti ke qen, je dhe do te jesh, nje bir…

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej