Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dafina Zeqiri si një marokene, në klipin e French Montana-s (film)

Nga Klodiana 1 lexime0

Klipi i sapopublikuar i French Montana ka protagoniste këngëtaren shqiptare Dafina Zeqiri. Vetëm pak orë më parë, “Famous” është hedhur në Vevo dhe Dafina e ka postuar lajmin edhe në llogaritë e saj duke falënderuar reperin e famshëm që e bëri pjesë të këtij projekti.

“Edhe pse bota është bërë për ty, shpresoj mos të bëhesh e famshme sepse të gjithë do të të duan, por askush nuk do të dojë si unë. Shpresoj të mos bëhesh e famshme, qëndro në shtëpi me mua, do të të dashuroj gjithmonë”, këndon French Montana teksa Dafina del nga një shtëpi dhe ai e filmon me celular.

Këngëtarja i ka shprehur mirënjohjen reperit për faktin që e ka bërë pjesë të klipit me anë të një postimi në Instagram.

 

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej