Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Dafina Zeqiri rikthehet me “Told Ya”

Nga Klodiana 0

Pas hitit të saj të parë ndërkombëtar “Four Seasons”, Dafina Zeqiri është rikthyer me një tjetër këngë.

“Told Ya’ mban emrin krijimi i radhës i saj të ccilin e ka lançuar në platformën “Spotify”.

Duffye i ka lajmëruar të gjithë fansat se shumë shpejt do të publikohet edhe klipi i këngës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej