Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dafina Zeqiri i propozon martesë aktorit, Michael B. Jordan

Nga Media 0

Këngëtarja, Dafina  Zeqiri, duket se nuk u përket femrave që janë në pritje të princit të “kaltër”.

Ajo e ka hedhur vetë hapin e madh, duke i bërë një propozim për martesë, as më shumë dhe as më pak, se vetë aktorit, Michael B. Jordan.

Në një postim në llogarinë e saj  personale në Instagram ajo shkruan : “A do të martohesh me mua?” 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej