Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Çudira shqiptare, stola në rrethrrotullim…pranë teatrit “Migjeni”

Nga Media 0

Nga Altin Prenga

“Kur të rritem dua të bëhem arkitekt, që të bëj rotonda ku sillen rrotull 5000 makina në ditë dhe stola ku të ulesh që të të duket vetja si në një xhoster cirku deri sa të merren mendtë!”

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej