Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Cristiano Ronaldo është në shitje

Nga Media 2 lexime0

Cristiano Ronaldo është në shitje. Ky është lajmi më i bujshëm në merakton e futbollit.

Real Madrit ka vendosur të shesë yllin portugez, ndërsa presidenti madrilen po synon të krijojë treshen NHL: Neymar, Hazard dhe Lewandowski.

Real Madrid duket i lumtur të lejojë që Cristiano Ronaldo të largohet nga klubi, por ka dyshime edhe mei interesin e Manchester United për lojtarin.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej