Ka than' i moçmi: 

“Kur një komb e humb gjuhën, humb dhe veten"

                                                                                       -Sami Frasheri

Ç’punë ka Orfea Beci me KOASH? A e pyeti gruan?

Nga Arben Llalla 0

Me rreth të kuq është Orfea Beci, që thirret “gazetar”, por ai është pjesë e KOASH, Kisha Ortodokse Autoqefale e Shqipërisë. Orfea Beci para disa ditësh në News 24, e quajti Çështjen Çame, çështje ullinjsh, por Shpëtim Idrizi i rekomandoi të pyeste gruan në shtëpi për Çështjen Çame.

Siç shihet janë përsëri njerëzit e Kryepeshkop Anastasit që provokojnë shqiptarët duke i fyer.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej