Ka than' i moçmi: 

“ Hani, vidhni, hiç mos mbeten, mbretër sa të hani veten...”
                                                                                        -Petro Marko

Ç’po ndodh me rrjetet sociale? Ja dhjetë personat më të ndjekur në Shqipëri

Nga Media 0

10 më të ndjekurit:

1.Ermal Mamaqi               2.067.285

2.Edi Rama                       1.124.392

3.Sali Berisha                    1.066.951

4.Bleona Qerreti                965.565

5.Alban Skënderaj             931.199

6.Elvana Gjata                   925.134

7.Xhensila Myrtezaj          886.363

8.Luana Vjollca                  840.466

9.Angela Martini               835.967

10.Eni Koci                         741.487

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej