Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Ç’po ndodh me rrjetet sociale? Ja dhjetë personat më të ndjekur në Shqipëri

Nga Media 0

10 më të ndjekurit:

1.Ermal Mamaqi               2.067.285

2.Edi Rama                       1.124.392

3.Sali Berisha                    1.066.951

4.Bleona Qerreti                965.565

5.Alban Skënderaj             931.199

6.Elvana Gjata                   925.134

7.Xhensila Myrtezaj          886.363

8.Luana Vjollca                  840.466

9.Angela Martini               835.967

10.Eni Koci                         741.487

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej