Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Çmenduria e dy të rinjve, kaluan natën në tualetin e stadiumit për të parë Man.Utd -Arsenal

Nga Klodiana 0

Dy të rinj britanikë kanë kaluar një natë të tërë në tualetin e stadiumit “Old Trafford” për të ndjekur ditën tjetër ndeshjen e futbollit mes Manchester United dhe Arsenalit.

Ata shkuan në tualetin e stadiumit dhe kanë qëndruar aty për orë të tëra, duke mos u vënë re nga asnjë prej rojeve të sigurisë së stadiumit. Gjatë kësaj kohe, të rinjtë realizuan foto dhe video nga aventura e tyre, duke mos u vënë re nga asnjë prej rojeve të sigurisë së stadiumit.

Të shtunën ata ngjiten në shkallët e stadiumit, duke shijuar edhe disa momente nga ndeshja derisa u zbuluan nga siguria dhe më pas u nxorën nga stadiumi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej