Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Çmenduri në Spanjë/ Goli i jashtëzakonshëm i portierit të Lugos (film)

Nga Klodiana 0

Portieri i Lugos ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm që nga mesi i fushës.

Juan Carlos ka shënuar që nga gjysmëfusha e tij në minutën e 80-të të lojës për ta gozhduar rezultatin në 3-1 në favor të ekipit të tij.

E habitshme se si mundi topi të gjente trajektoren e portës nga gjithë ajo largësi. Gjithsesi, portieri ka pranuar që nuk kishte si qëllim portën, por zonën kundërshtare.

Për më tepër mund të ndiqni videon më poshtë.

http://www.panorama.com.al/sport/video-cmenduri-ne-spanje-shikoni-nga-cfare-largesie-ka-shenuar-gol-ky-portier/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej