Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Çlirimi i Tiranës/ Meta e Veliaj homazhe tek “Ushtari i Panjohur”

Nga Klodiana 0

Kryeqyteti i Shqipërisë, Tirana kremton sot 72-vjetorin e çlirimit.

Kryetari i parlamentit Ilir Meta dhe kryetari i Bashkisë Erion Veliaj theksuan rëndësinë e integrimit duke përkujtuar sakrificën në LANÇ.

Meta: Ky 17 nëntor është një mundësi shumë e mirë për të parë me optimizëm drejt së ardhmes evropiane të vendit.

Veliaj: Ky është një moment i mirë. 72 vite më përpara negociuam të ardhmen tonë evropiane si pjesëmarrës të një aleance për të çliruar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej