Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Cili është polici që rrahu gruan që filmohet, por askush nuk pipëtin; as OJQ-të, jo më ministri (film)

Nga 27-shi 0

Agim Hoxha është shef Komisariati nr. 4 në Tiranë. Ai qëlloi me shuplakë një grua për të panjohur, e cila po protestonte të mbronte shtëpinë e saj. Agim Hoxha oficer policie ishte shumë i shkathët të rrihte një grua, gjë që ka rrezik të tregojë profilin e tij si dhunues në familje.

Asnjë organizatë për mbrojtjen e grave nuk është ndjerë, kurse gjeneral Sandër Lleshaj duhet ta ketë përgëzuar si zbatues i politikave të reja, ku gratë duhet të hanë dru, se vetë ashtu marrin vesh.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej