Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët nuk ndahen në të krishterë e në muhamedanë, po ndahen në dy anë: Ana e kombëtarëve, në të cilën ka shqiptarë nga të gjitha besimet, dhe ana e zuzarëve”.

                                    -Faik Konica

Cila motër nuk do ta donte një vëlla të tillë? (Film)

Nga Media 0

Që në ditët e para të jetës e deri kur bëhen gjyshër e gjyshe, motrat e vëllezërit mbeten të njëjtit. Ata i falin dashuri e përkujdes të pakushtëzuar njëri-tjetrit.
Kjo ndjenjë e bukur nis që në vegjëli kur vllci a motar më e madhe dhuron më shumë kujdes e dashuri. Kjo video tregon më së miri të gjithë universin e dashurisë mes motrës e vëllait.
https://www.facebook.com/brightfeed/videos/1958804061052916/
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej