Ka than' i moçmi: 

Njeriu i lig i ngjan thesit të qymyrit: jashtë i zi, brenda akoma më i zi”.

                          -Sami Frashëri

Chrissy Teigen dhe John Legend në pritje të fëmijës së dytë (film)

Nga Klodiana 0

Chrissy Teigen dhe John Legend janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë. Lajmin e ka publikuar vetë bukuroshja në rrjetet sociale me një klipi.

Pas Luna Simone, e cila ka lindur në 2016, John Legend, 38 vjec dhe Chrissy Teigen, 31 kanë njoftuar se familja e tyre do të shtohet.

“Luna, çfarë ka këtu brenda?” pyet modelja vajzën e saj të parë që është ulur pranë saj. “B-B” (baby) është përgjigja e vogëlushes dhe mami në Instagram saktëson “Eshtë John”.

it's john's!

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej