Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Cheryl dhe Liam në pritje të fëmijës së tyre të parë

Nga Klodiana 0

Këngëtarja e famshme Cheryl Cole dhe i dashuri i saj Liam Payne janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Pas daljes të çftit në publik dukej qartë barku i artistes dukshëm i rrumbullakosur. Tashmë janë postuar në rrjete sociale disa fotografi ky Cheryl shihet me barkun e fryrë.

33-vjeçarja është në një lidhje me anëtarin 23-vjeçar të grupit “One Direction” që prej muajit shkurt.

http://www.mirror.co.uk/3am/celebrity-news/cheryl-confirms-friends-family-shes-9362995  

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej