Ka than' i moçmi: 

 "“Dy duar për kokën, koka për atdheun"

                                                                                        -Hasan Prishtina

Champions League/ Real-Bayern, formacionet madrilenët 3 mungesa, 1 Bayerni

Nga Klodiana 0

Në ndeshjen e kthimit në kuadër të fazës çerekfinales të Ligës së Kampionëve, Real Madrid dhe Bayern Munich do të takohen sonte orën 20:45 në stadiumin “Santiago Bernabeu”.

Për madrilenët Gareth Bale nuk do të jetë i gatshëm të luaj në ndeshjen e sotme, gjithashtu nuk do të luajnë as Pepe dhe Raphael Varane, ku në vend të tyre do të startojë Nacho Fernandez.

Në anën tjetër, Mats Hummels mund të jetë mungesa e vetme te Bayerni pas rikthimit të Robert Lewandowksit.

E përditshme sportive spanjolle “Mundo Deportivo” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej