Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Çfarë ka dashur të thotë autori? (film)

Nga Klodiana 0

Në një dalje për mediat, nënkryetari i PD, Edi Paloka teksa po fliste për një çështje tejet serioze, fjalët e kanë tradhtuar.

Fjalë i janë ngatërruar duke thënë diçka të pa kuptimt, dhe kjo gjë ka sjellë edhe të qeshura në sallë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej