Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Çështja “Tahiri”, Rama shtyn komunikimin e së dielës

Nga Klodiana 0

Komunikimi javor me qytetarët në rrjetin social Facebook, kryeministri Edi Rama ka vendosur ta shtyjë për ditën e nesërme.

Mësohet se komunikimi i tij është vendosur të mbahet nesër në orën 8:30 të mëngjesit, ndërsa në fokus të fjalimit të tij do të jetë çështja “Tahiri”.

“KOMUNIKIMI I JAVËS. Komunikimi javor do të bëhet në këtë faqe nesër në mëngjes, ora 8.30, përpara Grupit Parlamentar Socialist, mbi kërkesën e Prokurorisë së Krimeve të Rënda lidhur me deputetin Saimir Tahiri. Faleminderit!”, shkruan Rama.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej