Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ceromonia e hapjes së Botërorit, ja spektakli në stadiumin “Luzhniki Arena”

Nga Klodiana 0

U zhvillua ceremonia hapëse e Botërorir “Rusi 2018” ku morrën pjesë këngëtari Robin Ulliam dhe sopranoja ruse, Aida Garifullina.

Një atmosferë e jashtëzakonshme përpara startit të ndeshjes Rusi – Arabaia Saudite që çoi peshë zemrat e gjithë të pranishmëve në stadiumin “Luzhniki”.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej