Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Çelsi do Zidan në stol, ja formacioni me yje për ta bindur

Nga Klodiana 0

Roman Abramoviç nuk është tipi i presidentit që e tret me lehtësi një humbje 6-0 siç ishte ajo që pësoi Çelsi në fushën e Mançester Sitit. Në Angli, të gjithë janë të bindur se aventura e Mauricio Sarrit në stolin e bluve, ndonëse e nisi mjaft mirë, ka mbërritur në finish.

Thuajse të gjithë tabloidët shkruajnë se në verë ish-trajneri i Napolit do t’i thotë lamtumirë Londrës. Siç raporton “The Sun”, krerët e klubit anglez kanë gjetur zëvendësuesin dhe ai quhet Zinedin Zidan, teksa tashmë po mendojnë dhe ekipin që do t’i vënë në dispozicion ish-trajnerit të Real Madridit.

Një skuadër me elementë të një niveli të shkëlqyer, e cila duhet të jetë në gjendje të përballojë Sitin dhe Liverpulin dhe të jetë në gjendje për të ecur para në Ligën e Kampioneve, nëse blutë do të arrijnë të kualifikohen. Tabloidi britanik është argëtuar duke formuar skuadrën që do të ketë në dispozicion trajneri francez, duke nisur nga Hazar, i cili nuk do të shitet.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej