Ka than' i moçmi: 

 "“Dy duar për kokën, koka për atdheun"

                                                                                        -Hasan Prishtina

Celine Dion refuzon ftesën e Trump, nuk do të performojë në Shtëpinë e Bardhë

Nga Klodiana 0

Këngëtarja kanadeze Celine Dion ka refuzuar ftesën e presidentit të zgjedhur Donald Trump, për të performuar më 20 janar në Shtëpinë e Bardhë.

Këngëtarja kishte marrë një ftesë për të kënduar më 20 janar në Uashington, por e refuzoi pasi në të njëjtën datë ajo do të duhet të paraqitet në një koncert në Las Vegas. Kohë më parë këtë koncert artistja e kishte anuluar si pasojë e vdekjes së bashkëshortit të saj.

Ndaj për mos të zhgënjyer edhe një herë tjetër fansat 48 vjeçarja vendosi të refuzojë ftesën nga presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ndonëse janë miq të vjetër dhe numërohen evente të ndryshme në të cilat Celine Dion ka kënduar për Donald Trump.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej