Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Çelet festivali i dritave në Berlin

Nga Klodiana 0

Çelet festivali i përvitshëm i dritave në Berlin.

Hapja e fetivalit u realizoi me një show shumëngjyrësh në portën e Brandenburgut.

Festa e dritave do të zgjasë dy javë, ku nuk do të mungojnë spektakle të mrekullueshme ndriçimi, fishekzjarre e drita të çdo lloji.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej