Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Çelet ekspozita “U’ e dua Çamërinë”…një javë ilegale e piktorëve në Çamëri (Fotot)

Nga Media 0

Ekspozita me pikturat e Çamërisë të realizuara ilegalisht është quajtur “U’ e dua Çamërinë” (Unë e dua Çamërinë).

“Sjellim Çamërinë ashtu siç e kemi lënë ne, me shtëpitë e rrënuara dhe portat të cilat presin të zotët e tyre. Të gjithë shkojnë dhe e shohin Çamërinë sot, por asnjë nuk duhet ta mbulojë atë me harresë”, tha Idrizi në fjalën përshëndetëse.

Më poshtë mund të shikoni përmes fotografive të mrekullueshmen Çamëri.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej