Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Casillas mesazh Buffon-it: Kënaqësi që kam njohur një legjendë

Nga Klodiana 0

Pas largimit të Buffon nga kombëtarja, nuk kanë munguar mesazhet e inkurajimit për legjendën e portës së Kombëtares Italiane.

Iker Casillas, një prej portierëve më të mirë të futbollit, fitues i disa çmimeve, si dhe shpesh herë një prej kundërshtarëve të Buffon në fushën e lojës.

“Nuk më pëlqen të të shoh në këtë gjendje. Dua të të shoh ashtu siç ke qenë gjithmonë: një Legjendë! Jam krenar që të kam njohur dhe që jam ndeshur disa herë me ty. Do të kemi fatin të shohim akoma në fushë mik!”. Ky ka qenë mesazhi në twitter i Casillas për Buffon.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej