Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

CAS lë në fuqi dënimin e UEFA-s për Skënderbeun

Nga Klodiana 0

Gjykata e Arbitrazhit Sportiv (CAS) ka refuzuar kërkesën e Skënderbeut për pezullimin e vendimit të UEFA-s.

Kështu, kampionët e Shqipërisë nuk do të mund të luajnë në asnjë kompeticion evropian për 10 vitet e ardhshme dhe do të paguajnë 1 milion euro gjobë.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej