Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Buroja e Parlamentit: Noka 10 ditë larg Kuvendit

Nga Klodiana 0

Buroja e Kuvendit përjashton deputetin demokrat Flamur Noka me 10 ditë nga Kuvendi.

Ky vendim erdhi pas kërkesës nga deputetët socialist pas përplasjes në parlament ku deputeti demokrat Flamur Noka goditi me një letër deputetin socialist Erion Braçe.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej