Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Bulqizë/ Makina del nga rruga, aksidentohen 6 persona, 3 në gjendje kritike

Nga Skenderi 0

Gjashtë persona kanë mbetur të plagosur nga një aksident rrugor pasi makina me të cilën ata udhëtonin ka dalë nga rruga.

Ngjarja ka ndohur mëngjesin e sotëm, ku si pasojë e ngricës automjeti tip  ‘Fuoristradë’  ka dalë nga rruga në fshatin  Zercan të Bulqizës.

Gjashtë të plagosurit janë transportuar në spital, ndërsa mësohet se tre prej tyre janë në gjendje të rëndë për jetën.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej