Ka than' i moçmi: 

“Kur një komb e humb gjuhën, humb dhe veten"

                                                                                       -Sami Frasheri

Bukuritë e natyrës që të lënë pa fjalë, kur “Photoshop” është i panevojshëm (foto)

Nga Klodiana 0

Natyra ndonjëherë të dhuron bukuri aq befasuese sa është e vështirë ta besosh që janë të vërteta.

Të tilla janë fotot e mëposhtme, ku pamjet e natyrës në vende të ndryshme të botës do t’ju lënë pa fjalë.

Për më tepër shihni fotot:

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej