Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bujar Qamili: Më shumë rri me Artiolën se me gruan

Nga Media 0

“Artiola ka gjithçka. Gruaja s’bëhet xheloze se është mësuar. Më shumë rri me Artiolën se me gruan”, është shprehur këngëtari i njohur Bujar Qamili për “Thumb”.

Bujar Qamili e ka cilësuar Artiolën si një ndër këngëtaret më të mira të muzikës popullore duke e veçuar si një shoqe tepër të ngushtë.

Artiola Toska dhe Bujar Qamili janë dy nga këngëtarët më të preferuar të shqiptarëve brenda dhe jashtë vendit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej