Ka than' i moçmi: 

"Shqipëria është një vend i bekuar me njëmijë bukurira, shkelur nga turma e cila ushqen njëfarë urrejtje ndaj bukurisë".

                                                                                       -Faik Konica

Bujar Qamili: Më shumë rri me Artiolën se me gruan

Nga Media 0

“Artiola ka gjithçka. Gruaja s’bëhet xheloze se është mësuar. Më shumë rri me Artiolën se me gruan”, është shprehur këngëtari i njohur Bujar Qamili për “Thumb”.

Bujar Qamili e ka cilësuar Artiolën si një ndër këngëtaret më të mira të muzikës popullore duke e veçuar si një shoqe tepër të ngushtë.

Artiola Toska dhe Bujar Qamili janë dy nga këngëtarët më të preferuar të shqiptarëve brenda dhe jashtë vendit.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej