Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Brisida Shehaj jep dorëheqjen nga zv-Ministrja e Ekonomisë

Nga Skenderi 0

Zëvendës Ministrja e Zhvillimit Ekonomik, Brisida Shehaj është dorëhequr nga detyra që mbante.

Mësohet se Shehaj i ka dorëzuar ditën e djeshme kryeministrit Rama dorëheqjen, dhe bëhet e ditur se ajo është larguar për arsye personale.

Shehaj, prej 2 muajsh mbante postin e zv/ministres së Ekonomisë, dhe më parë ajo ka qënë  drejtoreshë e përgjithshme e Tatimeve deri në shtator të 2016-ës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej