Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Brigitte Macron-Melania Trump, sfidë stilesh mesh Zonjave të para

Nga Klodiana 0

Melania Trump është pritur ngrohtësisht nga Brigitte Macron në Paris, ku çifti amerikan ndodhet për një vizitë zyrtare.
Pavarësisht komenteve në distancë nga burrat e tyre ‘Zonjat e para’ kanë qenë të emocionuara në takimin e tyre dhe kanë rënë në sy me look e tyre.

Melania Trump dukej më elegante se asnjëherë teksa ngjiste shkallët e pallatit Presidencial Elyse para drekës me presidentin Donald Trump.

E veshur me një pallto të zezë, që i nxirrte në pah format perfekte, me të carë përpara, 47 vjeçarja është shfaqur elegante duke treguar edhe një herë stilin e saj unik.

Por edhe Brigitte Macron nuk ka mbetur prapa. Ajo është shfaqur me një kostum blu sipër gjurit, me kopsa të arta dhe me këpucë gjithashtu të së njëjtës ngjyrë.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej