Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Bregu: Unë nuk e di se si e ka Syrin!

Nga Skenderi 0

Sapo dola nga mbledhjet e sotme të Komisionit të Integrimit dhe gjej nje mesazh që më fton të lexoj portalin syri.net

Syri paska lajmëruar para pak minutash: “Majlinda Bregu, braktis opozitën e i bashkohet maxhorancës!!!”

Që Syri të shohë qartë po sqaroj:

Unë dhe kolegët e mi të opozitës, anëtarë të Komisionit të Integrimit sapo kemi dalë nga dy mbledhjet e sotme: një për buxhetin dhe një seancë dëgjimore me Ministrin e Drejtësisë.

As ka bojkotur njeri Komisionin, as me kanë bojkotuar mua, as ka ndonjë vendim bojkoti nga PD.

Gjatë seancës dëgjimore me ministrin Manjani, zoti Imami dhe zoti Bogdani, anëtarë të opozitës në komision kanë munguar për pak kohë, pasi ishin në një aktivitet tjetër.

Por, më pas i janë ribashkuar mbledhjes.

Tani Syri ta ndajë mëndjen.

O të rregulloje shikimin, ose le të vazhdojë me paragjykimin!

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej