Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Brazil, gruaja goditet nga rrufeja teksa ecte në plazh (video)

Nga Ejona 0

Një grua ka humbur jetën në Brazil pasi është goditur nga rrufeja

Ngjarja është rregjistruar të dielën pasdite në një plazh në San Paulo. Në video shfaqen pamjet kur 25 vjeçarja e quajtur Taline Campos rrëzohet përtokë teksa ajo ecte në plazh.

Vajza është dërguar në spital në gjendje të rëndë shëndetësore por nuk ka mundur t’u rezistojë plagëve të marra ndërsa mësohet se plazhistët e tjerë nuk u prekën nga rrufeja.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej