Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Braho: Nuk do të ketë seancë dëgjimore me Llallën

Nga Skenderi 0

nnnnn

Kryetari i komisionit të sigurisë i është përgjigjur dy deputetvë socialist që kërkuan praninë e Llallës në këtë komision për të sqaruar rreth kërcënimit që Kryeprokurori ka marë pak ditë më parë.

Sipas rregullores së Kuvendit,  Braho ka thënë se nuk do të ketë sencë dëgjimore sepse me përfaqësues të lartë të institucioneve shtetërore siç është Prokuroi i Përgjithshëm, duhet që një e treta e të gjithë anëtarëve të komisionit ta kërkojë atë në mënyrë të motivuar me shkrim.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>