Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Brad Pitt shkon në 50-vjetorin e Jennifer Aniston

Nga Klodiana 0

Mbrëmjet e së shtunës Brad Pitt u shfaq në Sunset Tower Hotel, në Los Angeles ku ish-bashkëshortja e tij, Jenifer Aniston po festonte 50-vjetorin. Sipas mediave amerikane 55-vjecari mbërriti atje me një makinë të zezë me xhama të errët.

Brad Pitt dhe Jenifer Aniston u njohën në vitin 1998 dhe u martuan dy vjet më vonë. Ata u divorcuan pesë vjet më vonë në vitin 2005. Aktori u dashurua me Angelina Jolie në setin e filmit, Mr. e Mrs. Smith.

Ata kanë gjashtë fëmijë se bashku, tre të lindur nga marrëdhënia e tyre dhe tre të adoptuar. Jolie dhe Pitt u ndanë në vitin 2016.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej