Ka than' i moçmi: 

"Komunizma është një sëmundje e tmerrshme, si tërbimi i qenve dhe i ujqërve, është kolerë që nuk shkatërron vetëm trupin,por zemrën dhe shpirtin e njeriut."

- Mit'hat Frashëri

Braçe sfidon Berishën e Bashën në Kuvend: Bëhu burrë e jep një emër mafiozi

Nga Rexhina Biba 0

Deputeti Erjon Braçe sfidon ish kryeministrin Sali Berisha dhe Kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha për të dhënë një emër mafiozi që lidhet me qeverinë dhe që fshihet pas ligjit të importit të mbetjeve, siç pretendon opozita.

Erion Braçe:  Bëhu burrë e thuaj një emër. Çohesh dhe flet për mafie dhe nuk përmend një emër të vetëm mafiozi, që ka hyrë në marrëdhënie me qeverinë. Ju sfidoj tani thoni një emër. Boll bëtë propagandë. Jepni emrin e një mafiozi që ka marrëdhënie dhe do ju ndjek unë pas dhe do ju them bravo. Bëhuni burrë një herë. Mafia dhe riciklimi janë dy gjëra të kundërta. Nuk ka mafiozë që të riciklojë mbetje

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>