Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Bora e parë bie në Kukës

Nga Rexhina Biba 0

Në zonat e thella të qytetit të Kukësit ka rënë bora e parë.

Gjatë orëve të para të mëngjesit temperaturat pësuan rënie të ndjeshme dhe reshjet arritën në 10 cm por u ndërprenë në mesditë.

Reshje bore ka pasur edhe në Has e Tropojë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej