Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Bon Bon” e Era Istrefit pjesë e serialit amerikan

Nga Klodiana 0

Së fundmi kënga “Bon Bon” e këngëtares Era Istrefi, është dhe pjesë e serialit të famshëm amerikan që po transmetohetnë “Netflix”, Dynasty.

Në episodet e reja të këtij seriali të famshëm amerikan, vërehet që gjatë shfaqej të një episodi në sfond ishte kënga “Bon bon” të cilën mund ta dëgjoni në videon e mëposhtme.

 

 

 

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej