Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bombë tek ambasada e SHBA në Mal të Zi

Nga Media 0

Sulmohet Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Mal të Zi.

Një person ka hedhur një granatë dore pranë ambasadës gjatë orëve të natës, duke krijuar panik në Podgoricë.

Fatmirësisht nga shpërthimi nuk ka pasur të lënduar, ndërsa autori ka shpërthyer një bombë tjetër, duke vrarë veten.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej