Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bombë pranë Ambasadës Amerikane në Pekin, dyshohet për të lënduar

Nga Media 0

Një shpërthim ka ndodhur pranë Ambasadës Amerikane në Pekin. Sipas mediave, një burrë u përpoq të hidhte një bombë artizanale në kompleksin e ambasadës, por pajisja shpërtheu më herët se sa ishte e planifikuar.

Nga pamjet shpërndara në rrjetet sociale vihen re disa trupa të mbuluar por policia ende nuk ka deklaruar asnjë të vdekur.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej