Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bombë makinës së konsullatës shqiptare në Selanik

Nga 27.al 0

Në orën 02.15 të mëngjesit të sotëm shpërtheu makina diplomatike e konsullatës shqiptare në Selanik. Në vendngjarrje mbërritën dy makina zjarrfikëse me tetë punonjës. Nuk është e para herë që makinave të misionit diplomatik shqiptar i vendosin eksplozivë në Greqi.

http://www.thestival.gr/society/item/367111-thessaloniki-pyrkagia-se-oxima-tis-albanikis-presbeias-stin-perioxi-tis-toumpas

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej