Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Boll na shtypën me këmbë!… Samanda ka një mesazh pas vrasjes së Eneas në burgun e Korçës (Film)

Nga Media 0

Aktivistja Samanda Dulja ka zgjedhur vargjet për të shprehur dhimbjen që u ka shkaktuar vdekja e Enea Ftojit në burgun e Korçës.

“Enea iku, por krimi mbeti…“, e nis Samanda recitimin.

Familjarë të 27-vjeçarit, të afërm dhe pjestarë të komunitetit Rom dhe Egjiptian kanë protestuar këtë mesditë para Ministrisë së Brendshme, në kryeqytet.

Aktivistja Samanda Dulja ka nje mesazh per qeverine tone te dashur #Policiaqetemerrjeten#EneaFtoj

Posted by Aktivizmi Rom dhe Egjiptian on Tuesday, May 22, 2018

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej