Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Boksieri shqiptar mund serbin në ditën e Pavarësisë: Nuk jam i kënaqur

Nga Media 0

Bernardin Jakaj ka krenuar edhe më shumë shqiptarët në ditën e Pavarësisësë Kosovës.

Ai arriti të mposhtë serbin Stefan Paunoviç, megjithatë në fund të ndeshjes mbeti i pakënaqur, pasi donte të fitonte me nokaut.

Kjo ndeshje për mua ka qenë shumë e rëndësishme, andaj jam përgatit maksimalisht. Prej në fillim kam dominuar, por sjam 100 % i kënaqur, sepse doja ta naukutoja kundërshtarin serb… Urime 10 vjetorin Kosovë!”, tha Jakaj për ArenaRing, duke shtuar se ndeshjen tjetër do jetë në muajin Maj, kurse qëllimi i tij është që këtë vit të arrij të shpallet kampion i Austrisë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej