Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bleva një copë dashuri

Nga Media 0

Nga Gerhard Pregapuca

Bleva një copë dashuri.
Harrova të marr me të
Udhëzuesin e përdorimit.
Më ka mbet në xhep kuponi.

Më duaj pak dhe shtruar…!

Bleva një copë dashuri .
Ish’ me ofertë të pranueshme.
Paguaj me zemër,
Merr dhimbjen në shpirt!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej